Przejdź do treści

Opinie o produktach marki
Pinko

Małgorzata

Jestem blogerką modową, dlatego często korzystam z markowej odzieży i niestety nie zawsze jestem zadowolona. Tymczasem produkty marki Pinko cały czas mnie zaskakują i jestem z nich naprawdę zadowolona. Przede wszystkim faktycznie widać, że są unikalne pod względem wzornictwa i już po pierwszym dotyku tkaniny wiadomo, że producent nie oszczędza na materiale, co niestety zdarza się w przypadku innych, nieraz droższych marek, dlatego serdecznie polecam 🙂

Eliza

Od długiego czasu korzystam z produktów marki Pinko. Opinie moich koleżanek początkowo zachęciły mnie do kupna sukienki i tym sposobem dosłownie zakochałam się w marce. Moim ostatnim nabytkiem jest czarna sukienka z frędzlami Guarino i cieszę się, że dobrze sprawdza się zarówno w przypadku różnych imprez czy randek, ale też czuję się w niej dobrze w pracy czy załatwiając codzienne sprawy. Co prawda odzież trochę kosztuje, ale jest w pełni warta swojej ceny, polecam!

Marlena

Jako kobieta biznesu muszę, ale też lubię dobrze wyglądać, dlatego raczej nie stronię od markowej odzieży, chociaż i mnie zdarza się kupować w sieciówkach. Markę Pinko poznałam przez pochlebne opinie na ich temat podczas rozmowy z kuzynkami, dlatego kupiłam sobie sukienkę i spodobało mi się nie tylko to, że jest bardzo ładna, ale też wygodna i wyróżnia się na tle innych produktów, dlatego mogę od razu skupić na sobie uwagę np. w ramach bankietu 🙂 Mojemu mężowi też się bardzo podoba!

Katarzyna

Firmę Pinko poznałam przez świetne płaszcze i kurtki, ponieważ jako wieczny zmarzluch odczuwałam spory dyskomfort zimą, dlatego produkty marki bardzo mi pomogły. Ostatnio jednak wybierałam się na ważną uroczystość i moją uwagę przyciągnęła srebrna sukienka maxi Circolo, która niesamowicie się błyszczy i posiada elegancki, a jednak podkreślający figurę krój. Doskonale sprawdza się zarówno ze srebrną, jak i złotą biżuterią, serdecznie polecam!

Marysia

Markowe ubrania kupuję rzadko, bo jestem ogromną miłośniczką second handów, ale jeśli już mi się zdarza, to najczęściej wybieram odzież od Pinko. W mojej opinii jest to marka, która przede wszystkim dba o jakość swoich produktów, a więc nie tylko ich wzornictwo, które skądinąd także jest świetne! Jeszcze nie zdarzyło mi się kupić niewygodnych spodni czy sukienki, dlatego polecam serdecznie. Właśnie zmierza do mnie czarny golf z kryształkami Libeccio i nie mogę się doczekać odebrania przesyłki 🙂